Kontakta våra säljare:

Anders Häggqvist

KAM/Distriktansvarig
Region Nord

Telefon:
070-694 89 68
E-mail:
anders.haggkvist@tagelindblom.se

Jessica Holmer

KAM/Distriktansvarig
Region Mellan Nord

Telefon:
070-584 82 20
E-mail:
jessica.holmer@tagelindblom.se

Piret Dahlin

KAM/Kedjekunder
Region Stockholm/Norr

Telefon:
070-867 37 71
E-mail:
piret.dahlin@tagelindblom.se

Marina Haglund

KAM/Pizzagrossist
Region Mellan Syd

Telefon:
076-868 97 92
E-mail:
marina.haglund@tagelindblom.se

Ayhan Izgi

KAM/Industrikunder

Telefon:
070-279 11 98
E-mail:
ayhan.izgi@tagelindblom.se

Mikael Andersson

KAM/Kedjekunder
Region Väst

Telefon:
070-246 54 49
E-mail:
mikael.andersson@tagelindblom.se

Path Svensson

KAM/Distriktansvarig
Region Syd

Telefon:
070-358 60 09
E-mail:
path.svensson@tagelindblom.se

Jacob Cronehag

Försäljningschef

Telefon:
070-799 52 90
E-mail:
jacob.cronehag@tagelindblom.se

Kontakta vår anbudshandläggare, ekonomiansvarig, marknadsansvarig, order/logistik:

Tobias Råström

Anbudshandläggare

Telefon:
08-564 705 12
E-mail:
tobias.rastrom@tagelindblom.se

Annika Svärd

Ekonomiansvarig

Telefon:
070-769 72 43
E-mail:
annika.svard@tagelindblom.se

Susanne Granström

Marknadsansvarig

Telefon:
08-564 731 83
E-mail:
susanne.granstrom@tagelindblom.se

    


                

Jessika Friberg

Order & Logistik

Telefon:
08-564 70 514
E-mail:
order@tagelindblom.se

Kontakta vår inköpsavdelning:

Susanne Ogestadh

Inköpschef

Telefon:
08-564 705 15
E-mail:
susanne.ogestadh@tagelindblom.se

Charlotta Sjöström

Hållbarhets- och
Kvalitetssäkringsansvarig

Telefon:
08-564 731 82
E-mail:
charlotta.sjostrom@tagelindblom.se

Märta Egerlid

Inköpsassistent

Telefon:
08-564 705 18
E-mail:
marta.egerlid@tagelindblom.se

Cecilia Sjöström

Systemadministratör

Telefon:
08-564 705 19
E-mail:
cecilia.sjostrom@tagelindblom.se

Thomas Collin

Category Manager
Cheese, Dairy & Transport.

Telefon:
076-834 62 00
E-mail:
thomas.collin@tagelindblom.se

Kontakta vår VD:

Stefan Boström

VD

Telefon:
08-564 705 10
E-mail:
stefan.bostrom@tagelindblom.se

Kontakta vårt lager:

Dusko Jovanovic

Telefon:
013-15 11 51 (gemensamt till lagret)

Sami Abouemira

Logistikchef

Telefon:
013-15 11 51 (gemensamt till lagret)

Johan Nilsson

Telefon:
013-15 11 51 (gemensamt till lagret)

Pierre Dufva

Telefon:
013-15 11 51 (gemensamt till lagret)

Adresser till lager och huvudkontor:

 

 

Vårt lager hittar du på adressen

Låsblecksgatan 5

589 41 Linköping

 

 

 

 

Vårt huvudkontor hittar du på

Ynglingavägen 1, 5tr

177 57 Järfälla

 

 

Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Fortsätter du använda webbplatsen accepterar du att cookies används. Läs mer