Kontakta våra säljare:

Jessica Holmer

Regional KAM/Distriktansvarig
Region Mellan Nord

Telefon:
070-584 82 20
E-mail:
jessica.holmer@tagelindblom.se

Piret Dahlin

KAM/Kedjekunder
Region Stockholm/Norr

Telefon:
070-867 37 71
E-mail:
piret.dahlin@tagelindblom.se

Marina Haglund

KAM/Pizzagrossist
Region Mellan Syd

Telefon:
076-868 97 92
E-mail:
marina.haglund@tagelindblom.se

Mikael Andersson

KAM/Kedjekunder
Region Väst

Telefon:
070-246 54 49
E-mail:
mikael.andersson@tagelindblom.se

Path Svensson

Regional KAM/Distriktansvarig
Region Syd

Telefon:
070-358 60 09
E-mail:
path.svensson@tagelindblom.se

Björn Holmberg

KAM/Industrikunder

Telefon:
073-554 42 90
E-mail:
bjorn.holmberg@tagelindblom.se

Håkan Källberg

Distriktsansvarig Region Norr

Telefon:
073-088 99 86
E-mail:
hakan.kallberg@tagelindblom.se

Jacob Cronehag

Försäljningschef

Telefon:
070-799 52 90
E-mail:
jacob.cronehag@tagelindblom.se

Kontakta vår anbudshandläggare, ekonomiansvarig, marknadsansvarig, order/logistik:

Tobias Råström

Anbudshandläggare

Telefon:
08-564 705 12
E-mail:
tobias.rastrom@tagelindblom.se

Marknadsansvarig

Marknadsansvarig

Jessika Friberg

Order & Logistik

Telefon:
08-564 70 514
E-mail:
order@tagelindblom.se

    


                

Camilla Bentelius

Orderhandläggare och
Ekonomi/Admin assistent

Telefon:
08-564 705 13
E-mail:
camilla.bentelius@tagelindblom.se

Business Controller

Business Controller

Charlotte Bäckström

Ekonomi

Telefon:
073-054 10 37
E-mail:
charlotte.backstrom@tagelindblom.se

Kontakta vår inköpsavdelning:

Susanne Ogestadh

Inköpschef

Telefon:
08-564 705 15
E-mail:
susanne.ogestadh@tagelindblom.se

Märta Egerlid

Inköpsassistent

Telefon:
08-564 705 18
E-mail:
marta.egerlid@tagelindblom.se

Systemadministratör

Systemadministratör

Ellen Steneryd

Kvalitetssäkringsansvarig

Telefon:
073-081 48 12
E-mail:
ellen.steneryd@tagelindblom.se

Kontakta vår VD:

Pål Netsman

TF VD

Telefon:
08-564 705 10
E-mail:
pal.netsman@salessupport.se

Kontakta vårt lager:

Adresser till lager och huvudkontor:

 

 

Vårt lager hittar du på adressen

Köpetorpsgatan 8

582 78 Linköping

 

 

 

 

Vårt huvudkontor hittar du på

Ynglingavägen 1, 5tr

177 57 Järfälla

 

 

Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Fortsätter du använda webbplatsen accepterar du att cookies används. Läs mer