Kontakta våra säljare:

Anders Häggqvist

KAM/Distriktansvarig
Region Nord

Telefon:
070-694 89 68
E-mail:
anders.haggkvist@tagelindblom.se

Jessica Holmer

KAM/Distriktansvarig
Region Mellan Nord

Telefon:
070-584 82 20
E-mail:
jessica.holmer@tagelindblom.se

Piret Dahlin

KAM/Kedjekunder
Region Stockholm/Norr

Telefon:
070-867 37 71
E-mail:
piret.dahlin@tagelindblom.se

Marina Haglund

KAM/Pizzagrossist
Region Mellan Syd

Telefon:
076-868 97 92
E-mail:
marina.haglund@tagelindblom.se

Anna Linde

KAM/Industrikunder
Inköpskoordinator

Telefon:
076-865 44 56
E-mail:
anna.linde@tagelindblom.se

Mikael Andersson

KAM/Kedjekunder
Region Väst

Telefon:
070-246 54 49
E-mail:
mikael.andersson@tagelindblom.se

Pat Svensson

KAM/Distriktansvarig
Region Syd

Telefon:
070-358 60 09
E-mail:
path.svensson@tagelindblom.se

Jacob Cronehag

Försäljningschef

Telefon:
070-799 52 90
E-mail:
jacob.cronehag@tagelindblom.se

Kontakta vår anbudshandläggare, ekonomiansvarig eller marknadsansvarig:

Tobias Råström

Anbudshandläggare

Telefon:
08-564 705 12
E-mail:
tobias.rastrom@tagelindblom.se

Annika Svärd

Ekonomiansvarig

Telefon:
070-769 72 43
E-mail:
annika.svard@tagelindblom.se

Ina Bråsäter

Marknadsansvarig

Telefon:
08-564 731 83
E-mail:
ina.brasater@tagelindblom.se

Jessika Friberg

Order & Logistik

Telefon:
08-564 70 514
E-mail:
order@tagelindblom.se

Kontakta vår inköpsavdelning:

Susanne Ogestadh

Inköpschef

Telefon:
08-564 705 15
E-mail:
susanne.ogestadh@tagelindblom.se

Charlotta Sjöström

Hållbarhets och
Kvalitétssäkringsansvarig

Telefon:
08-564 731 82
E-mail:
charlotta.sjostrom@tagelindblom.se

Märta Egerlid

Inköpsassistent

Telefon:
08-564 705 18
E-mail:
marta.egerlid@tagelindblom.se

Cecilia Sjöstrom

Systemadministratör

Telefon:
08-56470519
E-mail:
cecilia.sjostrom@tagelindblom.se

Kontakta vår VD:

Thomas Bengtsson

VD

Telefon:
08-564 731 84
E-mail:
thomas.bengtsson@tagelindblom.se